Відкриті ініціативи громад

Активні громадяни самі готові впроваджувати ініціативи, використовуючи відкриті державні дані задля прозорості влади та її контролю

У 2015 році ініціативна група "Ліс Людей" за підтримки Фонда "Об'єднання" розробила Онлайн мапу контроля за незаконною вирубкою Олешківського (Цюрупинського) лісу. Вона була призначена для спрощення співробітництва поліції і звичайних громадян в охороні лісу, і хостилась на цьому сайті до середини 2016 року.

Відділ громадських зв'язків Херсонської міської ради розробив онлайн-карту ремонту доріг, тротуарів, внутрішньодворових проїздів та світлофорів, ремонту ділянок контактної тролейбусної мережі у Херсоні. На карті позначено суми, передбачені на відповідні роботи.

План робіт управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв'язку міської ради на 2016 рік із поточного ремонту прибудинкової території внутрішньодворових проїздів житлових будинків.

На онлайн мапу нанесена інформація щодо запланованих та використаних бюджетних коштів на проведення робіт по ремонту дорожньої інфраструктури м. Херсона за 2014 рік.

Проект "Open Lyubimivka" було розроблено Ініціативною групою "Любимівка в Єднанні Сила" 

На мапі можна побачити декілька шарів:

  • "Любимівка освітлена"- де розміщуються всі ліхтарі селища,
  • "Карта дорожнього покриття" - де відображається стан наших доріг
  • "Виборчі округи" - на кожному окрузі є свій депутат (інформацію добавимо після офіційного оголошення результатів), який буде займатись питаннями розвитку даного округу та селища в цілому.

Найбільшою метою, котру переслідує проект «Громадський інспектор» і його ініціатор - Інспекція з благоустрою міста Херсона – є чистий та охайний вигляд міста Херсон. На думку організаторів проекту, єдиним засобом досягнення цієї мети є широке громадське висвітлення діяльності підприємств, які залучені до обслуговування та прибирання міста Херсон. Окремої уваги широкого загалу потребує діяльність суб’єктів господарювання – порушників правил благоустрою та санітарного стану.